Promocja

Proponujemy Państwu wykonanie czyszczenia oraz konserwacji Laptopa !!!
Zobacz: kliknij

Galeria marek

Zastrzeżenie

Wszelkie znaki towarowe, loga i nazwy własne użyte na stronie są znakami należącymi do ich odpowiednich właścicieli i zostały podane jedynie w celach informacyjnych.

Fabryczne nawigacje samochodowe

Nawigacje samochodoweOpis kategorii PDF Drukuj Email
Fabryczne nawigacje samochodowe

Do fabrycznych nawigacji samochodowych proponujemy Państwu aktualizacje najnowszych map oraz wgranie polskiego języka (softu) do komputera pokładowego i nawigacji w większości samochodów europejskich jak również sprowadzanych z USA.

!!! USŁUGA WYKONYWANA JEST NA MIEJSCU W PEŁNI PROFESJONALNIE, BEZ ROZKRĘCANIA, LUTOWANIA ORAZ INNYCH INGERENCJI W URZĄDZENIE !!!

!!! DLA AUTO-KOMISÓW I AUTO-SERWISÓW MAMY BARDZO KORZYSTNE WARUNKI, MOŻLIWY DOJAZD ORAZ NAWIĄZANIE STAŁEJ WSPÓŁPRACY !!!

Poniżej zamieszczone są przykładowe modele samochodów i zdjęcia fabrycznie montowanych nawigacji GPS.

Jeżeli na zdjęciach nie ma Państwa nawigacji prosimy o kontakt. Na pewno cos znajdziemy i dopasujemy do potrzeb.

Acura Alfa Romeo Audi BMW Citroën FIAT Ford Jaguar Lancia Land Rover Lexus Mazda Mercedes Mitsubishi Nissan Opel Peugeot Renault SEAT Škoda Subaru Toyota Volkswagen Volvo

 
Acura PDF Drukuj Email
Fabryczne nawigacje samochodowe

Fabryczna nawigacja montowana w samochodach marki Acura

Acura (jap. アキュラ) - nazwa marki samochodu używana przez japońskiego producenta samochodów Honda. Od marca 1986 roku pod tą marką sprzedawane są luksusowe samochody w USA, Kanadzie i Hongkongu. W 2004 roku Acura weszła na rynek meksykański, a od 2006 również w Chinach są oferowane samochody tej marki. W planach jest też ekspansja na rynek japoński.

Z Acurą, Honda jako pierwsza weszła na rynek samochodów luksusowych poza Japonią. Do tej pory samochody japońskie uważane były przede wszystkim jako samochody ekonomiczne i widziane jako najbardziej opłacalne w zakupie.

Więcej…
 
Alfa Romeo PDF Drukuj Email
Fabryczne nawigacje samochodowe

Fabryczna nawigacja montowana w samochodach marki Alfa Romeo

Alfa Romeo S.p.A. - włoska firma i marka samochodów wyścigowych, sportowych, oraz luksusowych osobowych klasy średniej oraz wyższej. Produkowała również pojazdy użytkowe, w tym do lat 80. małe liczby samochodów dostawczych. Od 1986 roku jest własnością koncernu Fiat.

Więcej…
 
Audi PDF Drukuj Email
Fabryczne nawigacje samochodowe

Fabryczna nawigacja montowana w samochodach marki Audi

Audi (łac. audi = słuchaj, tryb rozkazujący od audio,ire) – niemiecka marka samochodów osobowych, koncernu Volkswagen, produkowana przez spółkę Audi AG z siedzibą w Ingolstadt.

Samochody te produkowane są w Niemczech w Ingolstadt, Neckarsulm, węgierskim Győr, Sao José dos Pinhais (Brazylia) i w Changchun (Chiny).

Więcej…
 
BMW PDF Drukuj Email
Fabryczne nawigacje samochodowe

BMW (niem. Bayerische Motoren Werke pol. "Bawarskie Zakłady Silnikowe") – niemieckie przedsiębiorstwo produkujące samochody osobowe i motocykle oraz skutery pod marką BMW. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Monachium, w kraju związkowym Bawaria.

BMW jest właścicielem również innych marek samochodów: Mini, Rolls-Royce. Przedsiębiorstwo angażuje się także w liczne sporty motorowe.

Koncern BMW jako swoich założycieli podaje dwie osoby: Gustava Otto i Karla Rappa, którzy w Monachium na początku XX wieku niezależnie od siebie rozpoczęli działalność gospodarczą w dziedzinie lotnictwa. Z pewnością gdyby nie oni firma nigdy by nie powstała. Jednak znaczny udział w kształtowaniu firmy i późniejsze jej sukcesy należy przypisać innym osobom: Francowi Josefowi Poppowi – pierwszemu dyrektorowi naczelnemu, Maxowi Frizowi – głównemu konstruktorowi i dyrektorowi technicznemu, jak i Camillo Castiglioniemu – akcjonariuszowi i właścicielowi firmy.

Więcej…
 
Citroën PDF Drukuj Email
Fabryczne nawigacje samochodowe

Citroën to francuska marka samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych obecnie wraz z firmą Peugeot tworząca koncern PSA. Firmę założył inżynier André Gustave Citroën (5 lutego 1878 – 3 lipca 1935), który w czasie podróży przez Polskę nabył patent na sposób wytwarzania maszyny do obróbki kół zębatych daszkowych. Logo marki przedstawia właśnie zazębienie daszkowe.

Więcej…
 
FIAT PDF Drukuj Email
Fabryczne nawigacje samochodowe

FIAT, Fabbrica Italiana di Automobili Torino (pl. Włoska Fabryka Samochodów w Turynie) – włoski koncern motoryzacyjny, mający swą siedzibę w Turynie. Znany głównie z produkcji pod swoją marką popularnych samochodów osobowych i dostawczych.

Przedsiębiorstwo założyła w Turynie grupa przemysłowców, w tym Giovanni Agnelli. Stało się to 11 lipca 1899. Po przejęciu istniejącej manufaktury samochodowej w listopadzie 1899 rozpoczęli produkcję samochodów pod własną marką. Firma szybko się rozwijała. W swojej historii przejęła wiele firm samochodowych, z których część już nie działa.

Więcej…
 
Ford PDF Drukuj Email
Fabryczne nawigacje samochodowe

Ford Motor Company – spółka akcyjna z siedzibą w Dearborn, Michigan, USA, założona w Detroit w 1903 r. przez Henry'ego Forda. Obecnie jest to duży koncern branży motoryzacyjnej produkujący samochody osobowe, ciężarowe, autobusy, pojazdy i maszyny rolnicze, sprzęt informatyczny i inne wyroby. Koncern zatrudnia około 246 tys. pracowników (czerwiec 2008).

W zależności od zapotrzebowań rynku, Ford Motor Company zakładał w różnych krajach swoje filie, w których produkuje się całkiem różne, często nie występujące gdzie indziej modele marki Ford. Największa z nich to Ford-Werke AG, znajdująca się w Kolonii, w Niemczech.

Więcej…
 
Honda PDF Drukuj Email
Fabryczne nawigacje samochodowe

Honda Motor Co. (jap. 本田技研工業株式会社 – Honda Giken Kōgyō Kabushiki Kaisha) – japońska korporacja międzynarodowa produkująca samochody osobowe, ciężarówki, motocykle, skutery. Obecnie jest największym producentem silników na świecie.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia123następnaostatnia »

Strona 1 z 3
Utworzenie i obsługa: Rzast, Komputery i WWW