Promocja

Proponujemy Państwu wykonanie czyszczenia oraz konserwacji Laptopa !!!
Zobacz: kliknij

Galeria marek

Zastrzeżenie

Wszelkie znaki towarowe, loga i nazwy własne użyte na stronie są znakami należącymi do ich odpowiednich właścicieli i zostały podane jedynie w celach informacyjnych.

GPS na laptopie

GPS na LaptopieOpis kategorii PDF Drukuj Email
GPS na laptopie

W tym dziale nawigacji satelitarnych na naszej stronie proponujemy Państwu kompleksowa instalacje oraz aktualizacje GPS na komputerze przenośnym – laptopie. Ta forma nawigacji jest przeznaczona głownie dla zawodowych kierowców dużych mobili takich jak tir, autobus jak również mniejsze samochody dostawcze czy bus. Do takiej instalacji jest potrzebny komputer przenośny – laptop, odbiornik gps, odpowiednie oprogramowanie (mapy) oraz w nie których przypadkach zasilacz samochodowy do zapalniczki.

Dysponujemy na bieżąco najnowszym oryginalnym oprogramowaniem spedycyjnym.

Najpopularniejszymi mapami które użytkują dzisiaj zawodowi kierowcy na laptopach są Map&Guide, PC Nawigator TRUCK, Autoroute, Navigon i Automapa. Usługę instalacji lub aktualizacji możemy dokonać w miejscowości naszej siedziby lub w przypadku kierowców dużych mobili takich jak np. TIR proponujemy dojazd na miejsce postoju i wykonujemy usługę na miejscu.

UWAGA!! Dojazd do kierowcy TIR na terenie Podhala GRATIS! (Chyże, Zakopane, Nowy Targ, Rabka i inne miejscowości w okolicy)

Przy stałej współpracy firm spedycyjnych oraz osób prywatnych zapewniamy wysokie rabaty.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

 
Galeria - GPS na laptopie PDF Drukuj Email
GPS na laptopie

"Get the Flash Player" "to see this gallery."

 


Utworzenie i obsługa: Rzast, Komputery i WWW