Promocja

Proponujemy Państwu wykonanie czyszczenia oraz konserwacji Laptopa !!!
Zobacz: kliknij

Galeria marek

Zastrzeżenie

Wszelkie znaki towarowe, loga i nazwy własne użyte na stronie są znakami należącymi do ich odpowiednich właścicieli i zostały podane jedynie w celach informacyjnych.

Serwis PDF Drukuj Email
Serwis

Goralmobile jest firma z dużym doświadczeniem istniejącą od 1996r w zakresie napraw sprzętu elektronicznego. Specjalizujemy się w naprawach wszystkich modeli na rynku: laptopów, nawigacji satelitarnych gps (również soft) , kart graficznych, komputerów stacjonarnych PC, projektorów Posiadamy profesjonalne urządzenia do lutowania elementów SMD oraz BGA oraz wysokiej klasy sprzęt diagnostyczno pomiarowy.

Od początku naszej działalności staramy się, aby nasi klienci byli zawsze zadowoleni oraz zaoszczędzili sporo czasu i pieniędzy. Naprawa danego sprzętu elektronicznego nie musi kosztować tyle, aby nie opłacało się go naprawiać! Skuteczność naprawy sprzętu w którym się specjalizujemy wynosi około 94%. W wielu przypadkach za problemy związane z działaniem sprzętu są odpowiedzialne drobne usterki które jesteśmy w stanie usunąć niewielkim kosztem.

Na wszystkie nasze usługi napraw oraz użytych do tego części udzielamy do 24 miesięcy gwarancji. Czas realizacji naszej usługi serwisowej jest uzależniony od ilości zleceń oraz dostępności części zamiennych.

Diagnoza i wycena ewentualnej naprawy danego sprzętu jest u nas BEZPŁATNA.

Po ustaleniu przez nas kosztów napraw konsultujemy to indywidualnie z klientem drogą mailową lub telefoniczną którą akceptuje i wyraża zgodę na naprawę.

Nasza siedziba mieści się na Podhalu z miejscowości Czarny Dunajec. W przypadku zainteresowania nasza usługą klietów z odległych miejsc naszego kraju, preferujemy wysyłkę sprzętu Pocztą Polską lub firmą kurierską. Po wykonaniu zleconej usługi, odsyłamy sprzęt na wskazany przez klienta adres.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji i czekamy na wszelkie propozycje i uwagi. Przy stałej współpracy firm oraz osób prywatnych zapewniamy wysokie rabaty.

Zapraszamy
GORALMOBILE.

Komputery i laptopy Nawigacje GPS Projektory Galeria serwisowa
 
Utworzenie i obsługa: Rzast, Komputery i WWW