Promocja

Proponujemy Państwu wykonanie czyszczenia oraz konserwacji Laptopa !!!
Zobacz: kliknij

Galeria marek

Zastrzeżenie

Wszelkie znaki towarowe, loga i nazwy własne użyte na stronie są znakami należącymi do ich odpowiednich właścicieli i zostały podane jedynie w celach informacyjnych.

Komputery PC stacjonarne/ Laptopy przenośne PDF Drukuj Email
Serwis
Spis treści
Komputery PC stacjonarne/ Laptopy przenośne
Laptopy i rebolowanie układów
Jak oszukują?
Wszystkie strony

 

Najczęściej powstałe nawet poważne usterki w laptopach są spowodowane zanieczyszczeniem kanałów wentylacyjnych systemu chłodzenia. Z powodu nie prawidłowego chłodzenia dochodzi do kosztownych uszkodzeń laptopa!.

Najlepszym środkiem zapobiegawczym jest regularne czyszczenie i konserwacja układu chłodzenia przynajmniej raz w roku jeżeli laptop jest eksploatowany rzadko w warunkach domowych. W przypadku gdy laptop jest eksploatowany intensywnie zaleca się konserwacje chłodzenia minimum raz na pół roku.

Taki zabieg pozwala na zapobieganie poważnym usterkom i unieruchomieniu sprzętu wtedy gdy będzie bardzo potrzebny.

Przy usługach napraw komputerów nie formatujemy (czyścimy) dysków twardych, więc dane są zachowywane – bez obawy o ich utratę.

W przypadkach uszkodzonego dysku twardego posiadamy profesjonalne programy do odzysku często bardzo cennych danych naszych klientów.

Jeżeli komputer wymaga odnowienia systemu Windows, to przenosimy wskazane przez klienta dane (o czym jest wcześniej poinformowany) a następnie formatujemy (czyścimy) twardy dysk przed zainstalowaniem nowego softu. 
Utworzenie i obsługa: Rzast, Komputery i WWW