Promocja

Proponujemy Państwu wykonanie czyszczenia oraz konserwacji Laptopa !!!
Zobacz: kliknij

Galeria marek

Zastrzeżenie

Wszelkie znaki towarowe, loga i nazwy własne użyte na stronie są znakami należącymi do ich odpowiednich właścicieli i zostały podane jedynie w celach informacyjnych.

Anteny PDF Drukuj Email
Instalacje

Proponujemy Instalacje indywidualne składające się z dekodera,karty abonenckiej, czaszy, konwertera, i odpowiedniej długości kabla koncentrycznego pomiędzy dekoderem, a czaszą z konwerterem. Zapewniamy dobór elementów instalacji do potrzeb danej lokalizacji, montaż, konfiguracje sprzętu, pierwsze uruchomienie, instruktaż obsługi dla klienta.

Instalacje zbiorcze - stosowane zawsze tam gdzie istnieje konieczność podłącznia kilku lub kilkunastu telewizorów do najwyższej jakośći kanałów telewizji satelitarnej. Z powodzeniem używana w domach wielorodzinnych, pensjonatach, domach wczasowych. Jedna antena podłączona do urządzenia rozdzielającego sygnał do praktycznie nieograniczonej liczby telewizorów, przy czym każdy ma niezależny dostęp do kanałów satelitarnych. W domach wielorodzinnych tym urządzeniem jest multiswitch, wymaga on podłącznia do każdego telewizora dekodera.

Wszystkie anteny ustawiamy za pomocą mierników cyfrowych co pozwala nam na ustawienie maksymalnych parametrów. Dzięki połączeniu wysokiej klasy anten z idealnym ustawieniem dajemy możliwość odbioru telewizji nawet podczas deszczu lub silnego wiatru.


 

 
Utworzenie i obsługa: Rzast, Komputery i WWW